Кошик
70 відгуків
+380634028343
+380634028343
+380983505579

Яка дорожня сумка підійде для ручної поклажі

Збираючись в поїздку, питання багажу завжди залишається актуальним. Незалежно від того, яким способом ви пересуваєтеся на машині, автобусі, поїзді, літаку. Однак авіакомпанії мають куди більш жорсткі вимоги до ручної поклажі, ніж інші перевізники. Розберемо особливості.

 

Вимоги до ручної поклажі

Середні розміри ручної поклажі — 55x40x20 див. Однак слід розуміти, що кожен авіаперевізник має власні правила і вимоги до розміру дорожньої сумки. Наприклад, одна з найбільш популярних європейських компаній Ryanair дозволяє безкоштовно провозити ручну поклажу розміром не більше 40×20×25 див. Якщо розмір або вага сумки перевищують, її доведеться здати в багаж за додаткову оплату. Важливо враховувати, що розмір визначається з урахуванням ручок і кишень. Контроль проводиться за допомогою металевої рамки, в яку повинна поміститися дорожня сумка.

 

Зручна дорожня сумка для ручної поклажі

Однак крім встановлених авіакомпанією вимог є і ряд інших критеріїв, на які важливо звернути увагу.

  • Зручність в перенесенні

Дорожню сумку набагато зручніше покласти під сидіння в поїзді або автобусі, ніж валізу. Це ж стосується і при посадці на літак. У сумки є довга ручка через плече і дві короткі ручки. При бажанні, сумку можуть нести двоє людей, щоб розділити її вагу.

  • Зовнішні кишені

Дуже зручно, коли є один або кілька зовнішніх кишень, в які можна покласти якісь дрібниці — гроші на проїзд, навушники, серветки, цукерки тощо

  • Міцність

Дорожня сумка обов'язково повинна бути міцною, так як при транспортуванні тонкий матеріал легко порвати. В цьому плані шкіряні сумки максимально надійні і довговічні.

  • Стиль

Не варто забувати і про зовнішній вигляд. Якщо ви відправляєтеся у відрядження чи на конференцію, ваша ручна поклажа є частиною іміджу і формує перше враження про вас.

 

Шкіряні дорожні сумки від Come-bag

Кожаная сумка отличается очень высокими эксплуатационными показателями и долговечностью. При правильном уходе, такой аксессуар будет служить много лет. Если в процессе использования цвет выгорел и стал тусклее, кожаную дорожную сумку всегда можно покрасить, освежив оттенок. Кроме того, легкая потертость добавляет аксессуару винтажный шарм, делая сумку еще более привлекательной.

Кожаная дорожная сумка — это не просто ручная кладь, но и стильное дополнение вашего образа. Она говорит о вкусе владельца. Однако важно, чтобы вещь была выполнено качественно, ведь кожа — это еще не гарантия презентабельного внешнего вида изделия.

В каталоге Come-bag представлены сумки для ручной клади, которые шьются вручную. Все швы проклеиваются и прокрашиваются. Для изготовления используется кожа высокого класса выделки. Надежная фурнитура и прочная подкладка. Все это гарантирует солидный вид сумки и ее долговечность. На все товары распространяется гарантия качества в течение 1 года.

Інші статті