Кошик
70 відгуків
+380634028343
+380634028343
+380983505579

Як відрізнити натуральну шкіру від штучної

Сумки і портфелі з натуральної шкіри є невід'ємною частиною ділового та бізнес іміджу і допомагають виробити правильне перше враження, яке, як ми знаємо, дуже важливо! Тому кожен раз, відкриваючи свій гаманець, щоб заплатити за шкіряну сумку, переконайтеся, що ви не принесете додому підробку! З розвитком сучасних технологій це стає великою проблемою, так як розпізнати натуральну шкіру серед безлічі майстерних підробок стає все важче. Зрештою справжня шкіряна сумка не тільки довговічна і презентабельна зовні, але і часто є статусним діловим аксесуаром, певним показником гарного смаку та добробуту. Вироби же з штучної шкіри часто не виробляють потрібного ефекту і погано позначаються на іміджі.

Всі ми хочемо придбати виріб, який буде служити як можна довше, носитися краще і не принесе шкоди нашому здоров'ю. Для цього у нас є декілька порад і показників, як безпомилково можна відрізнити одну шкіру від іншої.

 

Краю, зрізи, зворотна сторона виробу

Уважно розглянемо виріб. У сумок з натуральної шкіри виробник завжди залишає незакритими підкладкою якісь частини виробу: краю, зрізи або ділянки поверхні всередині аксесуара. Це дає покупцеві уявлення про товщини використовуваної шкіри і її міцності. Сумлінні виробники знають про це правило, не бояться його і завжди дотримуються! Якщо ж до цих деталей немає доступу і все закрито підкладкою – перед вами підробка.

 

Реакція матеріалу на тепло, натискання і вигин

Покладіть руку на виріб з натуральної шкіри, потримайте, приберіть і через якийсь час знову прикладіть. Шкіра в цьому місці збереже тепло вашого дотику. Як і всі вироби з шкіри (дублянки, шкіряні куртки, рукавиці та взуття, сумки навіть на сильному морозі не втрачають свою природну еластичність, не стають «колом». Про вироби з штучного матеріалу цього не скажеш((. Вони швидко остигають і твердіють при низьких температурах і моментально нагріваються на сонці.

Ще одна можливість виявити підробку – це провести тест на натискання і вигин вироби. При натисканні пальцем на натуральну шкіру вона легко продавлюється і розтягується, а при вигині і складання – виріб змінює свою форму і лягає в красиві складки. Але з такою ж легкістю і швидкістю шкіра відновлює свою первинну форму. Штучну ж шкіру практично не вдасться розтягнути або втиснути всередину, вона більше нагадує пластик по своїй структурі. А при вигині – на виробі завжди залишається слід від залому. Тому на практиці при пересилання та доставки вироби з штучної шкіри ніколи не складають, адже надалі позбутися цих заломів – неможливо!

 

 

Вогонь, вода і запах

Це три способи перевірки, які раніше вважалися мало не панацеєю у виявленні підробок. Але з розвитком технологій практично втратили свій сенс.

Якщо підпалити шкіру, вона буде поступово обвуглюватися, не виділяючи кіптяви і диму, лише характерний природний запах. Штучна ж шкіра від вогню буде плавитися і виділяти їдкий дим і запах. Але сучасні процеси створення штучних замінників шкіри досягли такого рівня, що цей спосіб перестав працювати. Нове покоління штучних шкір при горінні веде себе як натуральні матеріали!

Схожа ситуація і з запахом. Хімічна промисловість навчилася імітувати природний запах шкіри. Ну а явну підробку зі стійким гумовим запахом ви не пропустіть.

Залишився тест на воду. Необхідно капнути на шкіру водою (або намочити слиною) і почекати. Натуральна шкіра вбере воду і потемніє. Штучний матеріал не здатний поглинати воду і крапля просто скотитися з поверхні не залишивши сліду.

 

 

Зовнішній вигляд поверхні і вага

У природі все недосконале і унікально. У цьому і полягає принцип перевірки. Малюнок на шкірі не може бути ідеальним і повторюваним. На натуральній шкірі завжди є нерівності, потовщення, неоднорідності малюнка і товщини пір. Якщо ідеальна картина – це творіння рук людини! Будь-які вироби з натуральної шкіри, особливо великі, завжди важче аналогічних за розміром з штучного матеріалу.

 

 

Сподіваємося, що при наступній покупці шкіряних аксесуарів Ви обов'язково скористаєтеся порадами інтернет-магазину «Come–bag» і неодмінно залишитеся задоволені.

Інші статті